„Родопа“ загуби след престъпно съдийство в Созопол

„Родопа“ (Смолян) загуби гостуването си на „Созопол“ (Созопол) с 0:1, след престъпно съдийство на реферската тройка в състав Стефан Стефанов , Станимир Трифонов и Ангел Величков.

Домакините откриха резултата в 33-та минута, след несъществуващ фаул, а голът е дело на Данаил Димитров.

В началото на второто полувреме не бе зачетен гол на „Родопа“. Топката бе извадена от Петър Рахнев, след като тя премина голлинията, но Стефан Стефанов запази превъзходството на „Созопол“ незачитайки попадението.

„Ние бяхме по-добри на терена, имахме чисти четири – пет голови положения, но за съжаление не ги реализирахме. Имаме съмнение и за гол, който не бе зачетен“, коментира след срещата наставникът на „Родопа“ Данаил Бачков.

За съжаление, спортното положение за отменения гол го няма и на видио записа.