“Родопа” загуби с 1:3 от “Локомотив” II в контрола

“Родопа” (Смолян) загуби от “Локомотив” II (Пловдив) с 1:3, в контролна среща играна днес на стадиона в Садово. Символичните домакини поведоха в приятелската среща през първото полувреме, а в началото на вторите 45-минути, гостите от Смолян изравниха чрез Даниел Кутев. Малко по-късно обаче, футболистите на втория тим на “Локомотив” вкараха два бързи гола, които се оказаха и последни за срещата.

“Хубав мач за контрола. Първоначално пуснах титулярния състав, но в последствие дадох възможност за игра на всички футболисти от групата, от които болшинство са юношите на клуба”, коментира след срещата старши треньорът на “Родопа” Данаил Бачков.

В мача поради ангажименти участие не взеха Владимир Драмалиев, Христо Ковачев и Любослав Петров.

Това бе втората контрола на “Родопа” от началото на зимната подготовка. В първата победи „Борислав“ (Първомай) с 5:0.Предстоят още две, с отборите на “Хебър”II (Пазарджик) и “Гигант” (Съединение), съответно на 3 и 10 февруари.