“Родопа” загуби от “Саяна” с 1:3

“Родопа”(Смолян) загуби гостуването си на “Саяна“(Хасково) с 1:3 в мач от първенството на “Трета лига”- Югоизточна група. Двубоят се игра на стадиона в парк „Ямача“.

Домакините поведоха в първата част на мача, след попадение на Христо Христов.

През вторите 45-минути, за “Саяна” се разписаха Ангел Костов и Ахмед Осман. Единственият гол за “Родопа” е дело на Михаел Кисьов в края на мача, който още в 3-та минута на срещата имаше възможност да открие резултата, след като остана сам срещу вратаря на домакините, но късметът не бе на негова страна.

За съжаление, трябва да отбележим и факта, че за пореден път, тимът воден от Данаил Бачков бе ощетен от реферите при гостуването на отбора. Този път Георги Стоянов от Пловдив предреши мача, след като при 1:0 не отсъди чиста дузпа в полза на “зелено-белите”, след игра с ръка във вратарското поле на отбора от Хасково.