„Родопа“ загуби от „Розова долина“ с 0:1

„Родопа“ (Смолян) допусна домакинска загуба от „Розова долина“ (Казанлък) с 0:1, в мач от 16-ия кръг на първенство на „Трета лига“ – Югоизточна група. Единственият гол в срещата бе дело на Кольо Чахов в 60-та минута. Първоначално попадението не бе зачетено, заради отсъдена засада от страничния рефер Владимир Лазаров, но след последвал протест на футболистите на гостите и консултации между реферите, главния съдия Райко Чакъров преосмисли и призна гола в полза на „Розова долина“.

В края на първата част на срещата имаше също подобна ситуация, като бе отменен гол на Венцислав Иванов от тима на Казанлък.

С последните си решения, Чакъров изнерви феновете по трибуните на Стадион „Септември“ в Смолян, като част от тях се опитаха да му потърсят сметка след двубоя.