„Родопа“ загуби от „Гигант“ с 0:2

„Родопа“ (Смолян) загуби домакинската си среща с „Гигант“ (Съединение) с 0:2. Срещата от 5-ия кръг на първенство на „Трета лига“ – Югоизточна група се игра днес на Стадион „Септември“ в смолянският квартал „Райково“. Голмайстори за гостите бяха Аурел Мусай в 12-та минута и Георги Стайков в 87-та минута.

В края на срещата капитанът на „Гигант“ Райко Алов предизвика публиката на домакините, заради което получи и жълт картон от главният рефер Светослав Ангелов. Напрежението беше парирано за минути и до ексцесии не се стигна. Алов си навлече и гнева на наставника на тима от Съединение Георги Мечечиев.

За втора поредна среща тимът на „Родопа“ бе изведен на терена от Сашо Пайталов, заради наказанието на старши треньора Юлиян Сюрджиев, който ще наблюдава още една среща на тима от трибуната.