„Родопа“ спечели точка в Казанлък, завършиха 1:1 с „Розова долина“

С точка си тръгна тимът на „Родопа“ (Смолян) от гостуването си на „Розова долина“ (Казанлък), след като двубоят от „Трета лига“ – Югоизточна група завърши при резултат 1:1.

Първи резултата откриха „зелено-белите“, след гол на Михаел Кисьов в 45-та минута и асистенция на Антон Белюков. В средата на втората част, домакините успяха да изравнят и в крайна сметка двата отбора си поделиха по точка. За „Розова долина“ се разписа Кольо Чахов в 74-та минута.

„Футболистите и на двата отбора показаха добра и мъжка игра. Можеше да победим, но и да загубим. Имаше изключително много положения. С оглед на развитието на двубоя, равенството е справедливо.“, коментира старши треньорът на „Родопа“ Звезделин Чаушев.

Отново бе даден шанс за изява на юношите на тима от Смолян.16-годишните Борислав Семетски и Радослав Самуилов оправдаха гласуваното им доверие, показвайки добра игра.