"Родопа-Смолян" спечели точка в Хасково

“Родопа-Смолян” спечели точка при гостуването си днес на ОФК “Хасково”. Двубоят от 13 – ти кръг на Трета лига – Югоизточна група се игра на стадиона в Хасково и завърши при резултат 1:1. Резултатът бе открит от домакините още в първите минути на мача, когато в 6 минута Емрах Юсуф успя да вкара топката във вратата на тима от Смолян, със задна ножица. До изравняване на резултата се стигна десетина минути по-късно с гол на Ромарио Димитров.

През втората част не се стигна до нов гол, въпреки добрите положения и пред двете врати. В 65 – та минута отброрът на “Родопа-Смолян” остана с човек по- малко, след като главният рефер Тодор Малинов показа втори жълт и съответно червен картон на Любослав Петров. Малинов показа общо седем жълти картона на футболисти от отбора на Смолян, като доста пъти отсъжди и спорни положения. Заради начина на ръководене на двубоя от съдийската тройка от Пловдив, то бе определено от гостите като безобразно. Странични съдии бяха Цветан Горанов и Иван Беделев.