„Родопа“ победи „Загорец“ с 1:0

„Родопа“ (Смолян) записа домакинска победа над „Загорец“ (Нова Загора) с 1:0. Единственото попадение в срещата играна на Стадион “ Септември“ бе дело на Антон Белюков в 86-та минута. 8-цата на „зелено-белите“ се разписа с глава, като преди това Михаел Кисьов нямаше късмета да реализира.

В 59-та минута бе отменен гол на Пламен Иванов от „Загорец“, след като страничният рефер Иван Колчев прецени, че има засада.

Претенции към реферската тройка от Пловдив имаха и от двата тима, като главният съдия Георги Стоянов показа четири жълти картона на играчи на домакините и два на гостите.

Тази победа донесе нови три точки на „Родопа“ след 18-ия кръг на първенство на „Трета лига“ – Югоизточна група, като вече в актива си има 32 пункта.

Другата седмица „Родопа“ гостува на „Сливен“.