"Родопа" победи за втори път "Лудогорец" III в контрола

За втори път в рамките на четири дни "Родопа" (Смолян) победи с 3:1 "Лудогорец" III (Разград), в контрола. Приятелската среща се игра вчера на Стадион "Септември" в Смолян, където тимът от Разград е на подготвителен лагер.

Резултатът бе открит в 14-та минута след дузпа изпълнена от Даниел Кутев. 11-ет метровия наказателен удар бе даден за фал срещу Артьом Холод. Именно украинецът бе автор на второто попадение за "Родопа" в 18-та минута, след индивидуален пробив. В19-та минута възпитаниците на Захари Сираков успяха да намалят резултата чрез Никола Георгиев, след добра контраатака. Михаел Кисьов вкара за 3:1 в 27-та минута след като успя да пробие по фланга, преодоля стража на гостите и вкара топката в мрежата им. Футболистите на домакините направиха няколко пропуска, като нацелиха и греда.

През вторите 45-минути играта бе значително по- равностойна. Бяха създадени няколко положение и пред двете врати, но до гол не се стигна.