"Родопа" победи "Сокол" с 4:0

С два гола на Михаел Кисьов и по един на Христо Ковачев и Теодор Стефанов, "Родопа" (Смолян) победи "Сокол" (Марково) с 4:0. Двубоят от 29-ия кръг от първенството на "Трета лига" - Югоизточна група се игра днес на Стадион "Септември" в смолянския квартал "Райково".

Домакините определено бяха по-добрият отбор на терена и съвсем закономерно записаха и изразителната победа.

Резултатът бе открит в 17-та минута, когато Кисьов успя да вкара гол, след добра асистенция на Владимир Драмалиев. Отново Михаел Кисьов удвои в 33-та минута с далечен удар.

През вторите 45-минути, домакините продължиха да доминират на терена, а само 4-ри минути след подновяването на срещата, Христо Ковачев вкара за 3:0, след асистенция на Кисьов. Крайният резултат бе оформен от капитана Теодор Стефанов в 64-та минута.