„Родопа“ победи „Карнобат“ с 3:0

С голове на Михаел Кисьов, Георги Пелтеков и Даниел Кутев, „Родопа“(Смолян) победи в домакински мач „Карнобат“ (Карнобат) с 3:0. Двубоят от междинния 25-ти кръг на първенство на „Трета лига“ – Югоизточна група се игра днес на стадиона „Септември“ в смолянският квартал Райково.

Двубоят започна силно за домакините, което доминираха на терена през целия мач. След няколко пропуска, Михаел Кисьов успя да открие резултата в 27-та минута. Това се оказа и единственото попадение за първото полувреме.

През вторите 45-минути, футболистите на „Родопа“ продължиха да диктуват играта и съвзема закономерно увеличиха преднината си на 2:0 с попадение на Георги Пелтеков в 66-та минута. Даниел Кутев оформи крайният резултат с гол в първата минута на продължението на мача. Домакините можеше да постигнат още по-изразителна победа, но направиха куп пропуски пред противниковата врата. Играчите на „Карнобат“ не могат да се похвалят с нищо съществено в този двубой, видимо и от резултата.