Родопа победи Берое II с 2:0 при дебюта на Чаушев

Родопа победи като гост Берое II в Стара Загора с 2:0. Голмайстори станаха Михаел Кисьов и Иван Ангелов. Така смолянчани записаха първите си 3 точки от началото на пролетния сезон и прекратиха негативната серия. Първото попадение, реализирано от Кисьов, след подаване на Ангелов падна в 42-та минута. Иван Ангелов успя да реализира много добра контраатака за Родопа в продължението на втората част от мача.

„Поздравявам момчетата за победата. Показаха добра колективна игра и мъжество. Изпълниха поставената цел и заслужено си тръгваме като победители от Стара Загора“, коментира старши треньорът на Родопа Звезделин Чаушев след края на двубоя.

Следващият мач на „зелено-белите“ е на 5 април, когато приемат на тима на Левски (Карлово).