“Родопа” изпусна “Ямбол” като гост

“Родопа” изпусна “Ямбол”  като гост

“Родопа” (Смолян) пропусна да победи “Ямбол” (Ямбол) като гост, завършвайки при резултат 2:2, при положение, че водеха в резултата с 2:0. Головете за тима от Смолян са дело на Михаел Кисьов през първото полувреме и Теодор Стефанов през вторите 45-минути.

И двата гола на домакините реализирани от Александър Андонов паднаха през втората част, като изравнителният гол бе 2 мините преди края на мача.

“Родопа” пропусна и доста чисти голови положения, като Борислав Семетски имаше възможност да вкара трети гол за “зелено-белите”, оставайки сам срещу противниковия вратар, но за съжаление пропусна. Тимът воден от Данаил Бачков завърши срещата и с човек по-малко, след като Радо Самуилов получи червен картон.

“Определено бяхме по-добрия отбор на терена и може да съжаляваме, че пропуснахме да спечелим три точки”, коментира след мача старши треньорът на “Родопа” Данаил Бачков.