"Родопа-Смолян" загуби от "Гигант" с 0:1

“Родопа-Смолян” отстъпи на “Гигант” – Съединение като гост с 0:1. Двубоят от 15-ия кръг на Третата лига – Югоизточна група се игра днес на стадиона в Съединение. Единственият гол в мача бе дело на Тодор Тодоров в 9 минута. Почти през цялото първо полувреме домакините доминираха на терена. През вторите 45 минути, гостите от Смолян показаха по-голяма активност на терена, като на няколко пъти успяваха да изработят добри положения пред противниковата врата. При едно от тях, Михаел Кисьов остана сам срещу стража на “Гигант”, но за съжаление до гол не се стигна. В края на мача, домакините имаха възможност и да удвоят резултата, но топката се удари в гредата на вратата пазена от Стелиан Ангелов. За успорване на съдийско решение, капитанът на “Родопа-Смолян” в двубоя Даниел Кутев получи жълт картон. Заради травми, в мача участие в отбора от Смолян не можаха да вземат Теодор Стефанов, Адриан Сюрджиев и Антон Белюков.