"Родопа-Смолян“ отстъпи на „Левски“ – Карлово с 1:3

„Родопа-Смолян“ загуби от „Левски“ – Карлово с 1:3. Двубоят от 3 – тия кръг на първенството на Трета лига – Югоизточна група се игра днес на Стадион „Септември“, в кв. "Райково“. Гостите успяха да спечелят трите точки, след като Иван Тошев реализира хеттрик, а единственият гол за домакините бе реализиран от Стефан Чилингиров. Първият гол, дело на Тошев падна в 18 минута, като Чилингиров успа да изравни в 30 минута с много атрактивно попадение, като изпрати топката в противниковата врата със задна ножица. През първата част „зелено-белите“ имаха доста положения пред вратата на „Левски“, но за тяхно съжаление до гол не се стигна. Отборът на Карлово успя да изработи още едно положение, но в случая футболист в синьо уцели гредата. През втората част на мача, гостите чрез Тошев успяха да вкарат на два пъти, в 50 минута за 1:2 и в 58 – та за 1:3. Това се оказа и крайният резултат в двубоя, като голям принос за победата на „Левски“ има и стражът Цветан Тодоров, който на няколко пъти успяваше да неутрализира удари от противниковите футболисти. Домакинската среща на „Родопа-Смолян“ отново се радваше на голям интерес от страна на местните фенове. На стадиона имаше над 900 души, които въпреки загубата на тима изпратиха футболистите с аплодисменти.