ОДК-Смолян грабна призови отличия на международен турнир

За трета поредна година състезателите от групите по бойни изкуства в ЦПЛР-ОДК-Смолян с треньор Емил Ковачев грабнаха призови места на Международния фестивал на бойните спортове „Свети Архангел Михаил”, който се проведе на 10.ХІ.2019 г. в гр. Смолян и на който участваха над 300 състезатели от страната и от съседна Гърция. Дисциплините, които бяха включени във фестивала, са джу-джицу, файтинг, джу-джицу дуо, специална самозащита и бразилско джиу-джицу.

Каратеките от Детския комплекс, които участваха под егидата на представителния отбор на СК ”БУДОКА–България”, спечелиха 1 златен, 4 сребърни и 3 бронзови медала! На първо място при децата до 10 г. се класира Раян Чаушев, който категорично наложи превъзходството си по отношение на останалите състезатели.

Сребро грабнаха Рая Кирилова, Мая Чиндева, Славчо Северимов и Ангел Янчевски. Бронзови медали завоюваха Христо Иванов, Сами Чаушев и Йордан Ковачев Всички мероприятия бяха организирани от СК ”БУДОКА – България”, Община Смолян, ОДМВР – Смолян и ЦПЛР-ОДК – Смолян.