Алекс Бойков от Мадан стана републикански шампион по кикбокс

Алекс Бойков от СК "Арес- Мадан“с треньор Антон Стоянов стана републикански шампион по кикбокс, стил „лоу –кик“. Бойков спечели златен медал на турнира в Габрово този уикенд при юношите старша възраст в категория до 75 килограма. На финала маданчанинът победи съперника си с нокаут в 40- тата секунда още в първия рунд. Това е поредното отличие на момчето. През май т.г. в същия стил „лоу-кик“ отново завоюва златото на турнир в град Александруполис ,Гърция. От държавното първенство по кикбокс през 2014 се окичи със сребро. „Всички момчета и момичета в клуба тренират усърдно и с голямо желание, но и наградите за труда им не закъсняват. Единственото, което искам да им пожелая е здраве и все такива успехи, но и да продължаваме всички заедно в същия дух“, каза треньорът на СК „ Арес- Мадан“- Антон Стоянов.