СправочникКултурен афиш

Коледно настроение с комедията "Остани за закуска"

сряда, 04 декември 2013 г.

Да се заредим с Коледно настроение с комедията “Остани за закуска” на театрална сцена Смолян с участието на Герасим Георгиев-Геро на 14 декември от 19 часа. Билети на касата на театъра и тел.85178 всеки ден от 11-14 ч.и 16-18 ч.

КИНО АРЕНА СМОЛЯН

четвъртък, 28 ноември 2013 г.

СЕДМИЧНА ПРОГРАМА

КИНО АРЕНА СМОЛЯН

29.11.2013 – 05.12.2013

29.11.2013г.

  1. Замръзналото кралство – 12:00
  2. Замръзналото кралство – 14:20
  3. Замръзналото кралство – 16:30
  4. Игрите на глада: възпламеняване – 18:40
  5. Игрите на глада: възпламеняване – 21:30

30.11.2013г.

  1. Замръзналото кралство – 12:00
  2. Замръзналото кралство – 14:20
  3. Замръзналото кралство – 16:30
  4. Игрите на глада: възпламеняване – 18:40
  5. Игрите на глада: възпламеняване – 21:30

01.12.2013г.

  1. Замръзналото кралство – 12:00
  2. Замръзналото кралство – 14:20
  3. Замръзналото кралство – 16:30
  4. Игрите на глада: възпламеняване – 18:40
  5. Игрите на глада: възпламеняване – 21:30

02.12.2013г.

  1. Замръзналото кралство – 12:00
  2. Замръзналото кралство – 14:20
  3. Замръзналото кралство – 16:30
  4. Игрите на глада: възпламеняване – 18:40
  5. Игрите на глада: възпламеняване – 21:30

03.12.2013г.

  1. Замръзналото кралство – 12:00
  2. Замръзналото кралство – 14:20
  3. Замръзналото кралство – 16:30
  4. Игрите на глада: възпламеняване – 18:40
  5. Игрите на глада: възпламеняване – 21:30

04.12.2013г.

  1. Замръзналото кралство – 12:00
  2. Замръзналото кралство – 14:20
  3. Замръзналото кралство – 16:30
  4. Игрите на глада: възпламеняване – 18:40
  5. Игрите на глада: възпламеняване – 21:30

05.12.2013г.

  1. Замръзналото кралство – 12:00
  2. Замръзналото кралство – 14:20
  3. Замръзналото кралство – 16:30
  4. Игрите на глада: възпламеняване – 18:40
  5. Игрите на глада: възпламеняване – 21:30

КИНО АРЕНА СМОЛЯН

четвъртък, 14 ноември 2013 г.

СЕДМИЧНА ПРОГРАМА

КИНО АРЕНА СМОЛЯН

15.11.2013 – 21.11.2013

15.11.2013г.

  1. ТОР: светът на мрака – 13:00
  2. Съветникът – 15:15
  3. ТОР: светът на мрака – 17:40
  4. Съветникът – 20:00
  5. Съветникът – 22:20

16.11.2013г.

  1. Кумба – 11:00
  2. ТОР: светът на мрака – 13:00
  3. Съветникът – 15:15
  4. ТОР: светът на мрака – 17:40
  5. Съветникът – 20:00
  6. Съветникът – 22:20

17.11.2013г.

  1. Кумба – 11:00
  2. ТОР: светът на мрака – 13:00
  3. Съветникът – 15:15
  4. ТОР: светът на мрака – 17:40
  5. Съветникът – 20:00
  6. Съветникът – 22:20

18.11.2013г.

  1. ТОР: светът на мрака – 13:00
  2. Съветникът – 15:15
  3. ТОР: светът на мрака – 17:40
  4. Съветникът – 20:00
  5. Съветникът – 22:20

19.11.2013г.

  1. ТОР: светът на мрака – 13:00
  2. Съветникът – 15:15
  3. ТОР: светът на мрака – 17:40
  4. Съветникът – 20:00
  5. Съветникът – 22:20

20.11.2013г.

  1. ТОР: светът на мрака – 13:00
  2. Съветникът – 15:15
  3. Дон Кихот – 19:00
  4. Съветникът – 22:30

21.11.2013г.

  1. ТОР: светът на мрака – 13:00
  2. Съветникът – 15:15
  3. ТОР: светът на мрака – 17:40
  4. Съветникът – 20:00
  5. Съветникът – 22:20

Програма за честване на Деня на народните будители 1 ноември

вторник, 29 октомври 2013 г.

28.10.2013 г. – понеделник

14.30 часа І СОУ „Св. Св. Кирил и Методий” Откриване на изложба, посветена на делото на народните будители

29.10.2013 г. – вторник

13.15 часа ПМГ „Васил Левски” Среща с писателите Елена Хайтова и Никола Гигов

30.10.2013 г. – сряда

18.00 часа Клуб на дейците на културата Среща по повод 1 ноември – Ден на народните будители

31.10.2013 г. – четвъртък

11.40 часа ІІ ОУ “Проф. д-р Асен Златаров” Поднасяне на цветя пред паметните плочи на родопските будители в кв. Райково

12.30 часа VІ ОУ „Иван Вазов” Посещение на Регионална библиотека „Николай Вранчев” – Смолян и поднасяне на цветя пред паметника на Паисий Хилендарски

13.00 часа ГПЧЕ „Иван Вазов” Поднасяне на цветя пред паметника на Паисий Хилендарски и пред плочата на килийното училище в църквата „Св. Георги”. Посещение на РИМ „Стою Шишков”

14.00 часа V ОУ „Юрий Гагарин” Поднасяне на цветя пред паметника на Паисий Хилендарски Поход до Смолянските езера

14.00 часа ІІ ОУ „Проф. д-р Асен Златаров” Училищно тържество по повод 1 ноември – Ден на народните будители

17.00 часа ІV ОУ „Стою Шишков” Факелно шествие и поднасяне на венци и цветя пред паметните плочи и паметниците на родопските будители в кв. Устово и в Алеята на възрожденците. Литературно-музикална програма на площад „Възраждане”- кв. Устово

17.00 часа Регионална библиотека „Николай Вранчев” Представяне на книгата на д-р Тодор Черкезов, д.м. „Бит, култура и здраве на населението от Източните Родопи”

18.00 часа Читалище „Христо Ботев” – Смолян Тържествен концерт по случай Деня на будителите

2013 г. – петък

10.00 часа Родопски драматичен театър Тържествен концерт, посветен на патронния празник на VІІ СОУ „Отец Паисий” и 30 годишнината на училището

17.30 часа – Държавен архив-Смолян „Зунка над Родопите” – изложба на Елица Гигова, живопис, текстил, сувенири и орфически знаци

18.30 часа Родопски драматичен театър Карикатурите на Борис Димовски и героите на Николай Хайтов – откриване на изложба на Фондация „Памет”

КИНО АРЕНА СМОЛЯН

петък, 25 октомври 2013 г.

СЕДМИЧНА ПРОГРАМА

КИНО АРЕНА СМОЛЯН

25.10.2013 – 31.10.2013

25.10.2013г.

  1. Кумба – 13:30
  2. Кумба – 15:30
  3. Кумба – 17:30
  4. Кумба – 19:30
  5. Гравитация – 21:30

26.10.2013г.

  1. Облачно с кюфтета 2 – 11:30
  2. Кумба – 13:30
  3. Кумба – 15:30
  4. Кумба – 17:30
  5. Кумба – 19:30
  6. Гравитация – 21:30

27.10.2013г.

  1. Облачно с кюфтета 2 – 11:30
  2. Кумба – 13:30
  3. Турандот – 16:00
  4. Кумба – 19:30
  5. Гравитация – 21:30

28.10.2013г.

  1. Кумба – 13:30
  2. Кумба – 15:30
  3. Кумба – 17:30
  4. Кумба – 19:30
  5. Гравитация – 21:30

29.10.2013г.

  1. Кумба – 13:30
  2. Кумба – 15:30
  3. Кумба – 17:30
  4. Кумба – 19:30
  5. Гравитация – 21:30

30.10.2013г.

  1. Кумба – 13:30
  2. Кумба – 15:30
  3. Кумба – 17:30
  4. Кумба – 19:30
  5. Гравитация – 21:30

31.10.2013г.

  1. Кумба – 13:30
  2. Кумба – 15:30
  3. Кумба – 17:30
  4. Кумба – 19:30
  5. Гравитация – 21:30

Новините по общини

Архив

2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009