С победа за отбора на Мадан стартира областното първенство по футбол

Започнаха мачовете на „А”областна футболна група. Още в първия си двубой ФК ”Мадан” вчера записа категорична победа над гостите си от Рудозем. В 24-тата минута, след прецизно изпълнение на пряк свободен удар и фалцов шут, първи в мрежата на рудоземци отбеляза Светлозар Узунов.Този резултат се запази до края на полувремето.През вторите 45минути – след грешка в отбраната на гостите, най-съобразителен се оказа капитанът на отбора Бисер Базеников /с прякор Рубен Соса/, който нахлу в наказателното поле и остави безпомощен вратаря на рудоземци за втори път. След 2:0 домакините се дръпнаха в полето си и дебнеха за контраатаки. Резултатът настърви гостите и те заиграха по-активно. В 64-ата минута след недоразумение в отбраната на домакините, играч от рудоземския тим се възползва и намали резултата. 5 минути преди съдийския сигнал за край на мача, след добра контра атака, Владимир Драмалиев стреля силно от разстояние и успя да реализира гол, който сложи край на спора в мача и оформи крайното 3:1 за ФК „Мадан”.