"Родопа" загуби с 0:3 от "Лудогорец III" в контрола

“Родопа” – Смолян загуби с 0:3 от “Лудогорец III” в приятелска среща играна днес в Хисаря, където тимът от Разград е на подготвителен лагер. Първото полувреме завърши при нулево равенство, като и двата отбора изработиха по няколко добри положения пред противниковата врата.

И трите гола в срещата бяха реализирани през вторите 45-минути. Именно през втората част на мача, старши треньорът Юлиян Сюрджиев разчиташе повече на юноши. В срещата участие не взеха капитанът Теодор Стефанов, Стефан Чилингиров, Любомир Петров, Михаил Кисьов, а Даниел Кутев игра само през първото полувреме. Заради травма преждевременно играта напусна и Христо Ковачев.

“Лудогорец III” се води от бивш възпитаник на “Родопа” Захари Сираков, а негов помощник е смолянчанинът и бивш страж на “зелено-белите” Здравко Чавдаров.