"Родопа-Смолян" загуби в Карнобат с 2:0

“Родопа-Смолян” загуби гостуването си на “Карнобат” с 2:0. Двубоят от вторият кръг на Трета лига – Югоизточна група се игра днес на градския стадион в Карнобат. Домакините успяха да открият резултата през първото полувреме с далечен удар. Второто попадение във вратата на гостите бе реализирано през вторите 45 минути. В Двубоя за “Родопа-Смолян” не можаха да играят, капитанът на тима Теодор Стефанов и нападателят Михаел Кисьов, заради травми. С капитанската лента днес игра Димитър Чолаков. Заради наказание двубоят пропусна и Елмир Мустански.

Отборът на “Родопа-Смолян” беше и на еднодневен лагер преди мача в Карнобат, като преди това Община Смолян отпусна още 60 000 лв. на клуба. Парите, гласувани от местният Общински съвет са за покриване на разходите по участието на представителния тим в първенството на Трета лига, както и на юношите от школата в Зона “Пловдив”. Това бе поредната подкрепа от страна на местната власт към спорта в община Смолян.