"Родопа-Смолян" спечели точка при гостуването си на "Розова долина"

Двубоят между “Родопа-Смолян” и “Розова долина” завърши при равен резултат 2:2. Срещата от 7-ия кръг на първенството на Трета лига – Югоизточна група се игра днес, на Стадион “Севтополис” в Казанлък. Първи резултата откриха гостите от Смолян още в 3 минута, когато Михаел Кисьов се оказа най-съобразителен пред противниковата врата и успя дя вкара за 0:1. Домакините успяха да изравнят резултата в 24 минута от дузпа. Тя бе реализирана от Пламен Колев, а наказателният удар бе отсъден заради нарушение в наказателното поле на “зелено-белите”. В 38 минута “розите” стигнаха до пълен обрат, когато Кольо Чахов вкара за 2:1. През вторите 45 минути, отборът на “Родопа-Смолян” също получи право да изпълни дузпа за груба игра срещу играч от Смолян. Зад топката застана Даниел Кутев, който не сбърка и оформи крайният резултат 2:2. Именно Кутев бе и с капитанската лента в днешният двубой, заради отсъствието на Теодор Стефанов, който е с травма.