„Родопа-Смолян“ отпадна след дузпи от надпреварата за Аматьорската купа

„Родопа-Смолян“ отпадна  след дузпи от надпреварата за Аматьорската купа

„Родопа-Смолян“ отпадна след дузпи от надпреварата за Купата на Аматьорската футболна лига от „Атлетик“ – Куклен. Редовното време завърши при равенство 1:1, след което последва изпълнение на дузпи, които приключиха при резултат 8:9 в полза на отбора от Куклен. Двубоят от между областният кръг на турнира се игра днес на стадиона в село Градина, общ. Първомай. Първото полувреме завърши при нулев резултат. През вторите 45 – минути отборът на „Атлетик“ успя да открие резултата десетина минути след подновяване на играта. Николай Тихомиров изравни за „Родопа-Смолян“, като вкара гол в 68 минута. Последва отменяне на гол на Стефан Чилингиров заради отсъдена засада.

При изпълнението на първите 5 дузпи, за „зелено-белите“ пропусна Ромарио Димитров. Пропуск допусна и тимът на Куклен. При последяващите дузпи, Иван Караиванов удари гредата и така тимът от Смолян отпадна с общ резултат 9:10.