"Родопа" разби "Верея" с 5:1

“Родопа” (Смолян) разби “Верея” (Стара Загора) с 5:1 като гост. Двубоят от 27 – ия кръг на първенството на “Трета лига” – Югоизточна група се игра днес на Стадион “Трейс арена”.

Първи резултата откриха домакините още в първата минута. Последва изравняване след гол на Адриан Сюрджиев, а Иван Ангелов вкара за 1:2 и даде преднина на отбора на Смолян. Стефан Чилингиров вкара за 1:3 от дузпа, като при този резултат завърши и първото полувреме. През вторите 45-минути тимът воден от старши треньора Юлиян Сюрджиев успя да вкара още два гола. За “Родопа” се разписаха още Николай Тихомиров и Чилингиров с второ побадение, като оформи крайното 1:5.

Резултатът можеше да е доста по-изразителен, но футболистите на “зелено-белите” изпуснаха доста голови положения.