"Родопа - Смолян" загуби контролата в Димитровград с 1:3

“Родопа – Смолян” отстъпи с 1:3 в приятелска среща с тима на “Димитровград”. Контролата се игра днес, като единственият гол за “зелено – белите” бе дело на Михаил Кисьов. Първото полувреме завърши при резултат 2:0 за домакините, като през вторите 45 минути Кисьов успя да се разпише за 2:1. "Не съм доволен от играта през първото полувреме, докато през втората част заиграхме по-остро. Вкарахме гол и изпуснахме няколко добри положения,коментира старши треньорът на смолянчани Юлиян Сюрджиев.

Според наставника на "Родопа – Смолян, направените доста смени също повлияло на играта, но една от целите на контролите е и да се избистря и титулярният състав.

“Имаше и умора у момчетата. Времето също повлия, беше доста топло. Продължаваме с тренировките. Остават ни още две контроли и чакаме старта на първенството”, добави Сюрджиев.

Отборът ще продължи да тренира в Смолян, като през седмицата се чака и жребия за първенството на Трета лига – Югоизточна група.