Отборите на Мадан и Девин завършиха с равен резултат

На стадиона в кв ”Батанци” в Мадан се изигра среща от четвърти кръг на „А” областна футболна група. Проливният дъжд не успя да спре играчите и на двата тима,които си разделиха по точка от крайното 2:2. Куп положения за гол видяха зрителите на срещата,съобщи “Мадан нюз”.

Особено опасни бяха ситуациите при контрите на маданчани, като на два пъти, направиха уникални пропуски. През вторите 45 минути, капитанът на маданчани – Емил Димитров откри резултата , след реализирана дузпа. 10 минути по-късно девинчани изравниха . В 70-тата минута след центриране отдясно, халфът Светлозар Узунов плонжира и с глава отбеляза втория гол за домакините. Минути преди съдийския сигнал, гостите успяха да изравнят. След срещата, точковият актив на двата отбора е равен с по 5 точки и делят второ и трето място в класирането. В следващия кръг ( 4 ноември – неделя) ФК ”Мадан” ще бъдат гости на ФК „Родопа” Смолян.