Отборът на Академията на МВР първи в турнира по стралба за "Купа България"

Отборът на Академията на МВР спечели първото място в комплексното класиране на провелия се в Смолян Републикански турнир “Купа България” по стрелба с пистолет за служители на МВР, съобщи Добрина Ангелиева-Табакова -говорител на ОД МВР-Смолян.

От 11 до 13 декември 2013 г. в гр. Смолян, на стрелбището на ОД МВР – Смолян, се проведе Републикански турнир “Купа България” по стрелба с пистолет за служители на МВР. Турнирът бе организиран от Спортна асоциация МВР – отдел “Център за бойна подготовка и спорт” при Специализирана административна дирекция “Човешки ресурси” – МВР и ОД на МВР Смолян. В надпреварата участваха общо 93 състезатели от 18 отбора от Главни и Областни дирекции на МВР от цялата страна, ДАНС, Гавна дирекция “Изпълнение на наказанията” и 101 Алпийски батальон.