ФК "Мадан" победи "Граничар" Доспат

ФК “Мадан” победи с 2:0 ФК “Граничар 2008” – Доспат в среща от 3-ия кръг на областното първенство по футбол. Маданчани дръпнаха с два чисти гола още преди средата на първата част от мача,информира madan-news.com.

При една от многото атаки на гостите и след разбъркване в наказателното поле, точен се оказа шутът на Дени Овчаров. Минути след него, Иван Толумбаджиев бе изведен зад отбраната на домакините и оформи крайното 0:2. До края на мача безуспешни се оказаха опитите на граничарите да променят резултата.

След победата, активът на отбора от миньорския град е вече 4точки. В следващата си среща ФК “Мадан” ще бъде домакин на ФК “Девин”. Мачът ще се проведе на 28 октомври (неделя ) от 14:00 на стадиона в кв. Батанци.