Децата на „Родопа“ с второ място на турнира „Шампион на Шампионите“ в Златоград

Децата на „Родопа“  с второ място на турнира „Шампион на Шампионите“ в Златоград

Децата родени през 2010 година на „Родопа“ (Смолян) станаха втори на провелият се детски футболен турнир в Златоград „Шампион на Шампионите“. Момчетата водени от треньора Левент Аврамов загубиха на финалите от тима на „Арена“ (Ямбол) с 3:0 и спечелиха сребърните медали. Те записаха общо четири победи, като на полуфинала отстраниха „Метал“(Перник) с 2:1, след дузпи, тъй като в редовното време двубоят приключи при нулево равенство.

Младите надежди от школата на „Родопа“ родени през 2011 година заеха четвърто място в своята група в престижният турнир в Златоград. Те инкасираха загуба от „Талант“ (София ) с 5:0, а в спора за трето и четвърто място паднаха от „Розова долина“ (Казанлък) с 3:0

„Отлично представяне на двете гарнитури. Благодаря на деца и на техните родители за уникалната подкрепа през целия турнир“, коментира Аврамов, който е наставник и на двете формации.

Припомняме ви, че децата родени през 2006 година на „Родопа“ завоюваха първо място в турнира.