След оспорвана надпревара на турнира по мини-футбол, първи се класира отборът на полицията, втори тима на общината

След оспорвана надпревара и много емоции на терена, отборът на ОД на МВР-Смолян спечели първо място на турнира по мини- футбол, организиран от община Смолян за работници и служители.Втори се класира отборът на община Смолян. Мачът за първото място между двата отбора в редовното време завърши 0 на 0 и беше решен с дузпи в полза на футболистите от полицията с резултат 7 на 6. Трето място завоюва тима на ОУ ПБЗН.

Кметът Николай Мелемов закри турнира и благодари на състезателите, които демонстрираха класа на терена, играха по правилата и се включиха в спортната надпревара . Градоначалникът и шефът на ОД МВР комисар Кирил Хаджихристев връчиха наградите на победителите. Събитието, което организира община Смолян, беше по повод – 17 май, Ден на българския спорт и професионален празник на работещите в сферата на спорта и 18 май, Международен ден на предизвикателството. Майсторство на терена показаха 8 отбора, разделени в две групи. Футболните мачове се проведоха на стадиона в кв.Райково.