Завършиха надпреварите от Общинския етап на ученическите игри за учебната 2016/2017 г. за всички възрастови групи в спортовете по баскетбол, бадминтон, шахмат и тенис на маса. Това съобщи Даниела Керкелова, която отговаря за Спортните дейности в община Смолян. През месеците ноември и декември миналата година бяха проведени и надпреварите по футбол, лека атлетика и волейбол, за които са оповестени резултатите.
Крайните класирания:
БАСКЕТБОЛ
Проведено от 18. 01. до 24.01-2017 г. – Спортна зала в гр. Смолян
5 – 7 клас, Момчета
ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ:
ОУ „Иван Вазов“ – Смолян
СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – Смолян
5 – 7 клас, Момичета ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ:
ОУ „Иван Вазов“ – Смолян
СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – Смолян
СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – Смолян
8 – 10 клас, Юноши
ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ:
ПГПЧЕ „Иван Вазов“ – Смолян
ППМГ „Васил Левски“ – Смолян
ПГТТ „Христо Ботев“ – Смолян
ПГИ „Карл Маркс“ – Смолян
СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – Смолян
8 – 10 клас, Девойки
ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ:
- СУ „Св. Св. Кирил и Методий” – Смолян– Други заявки в тази възрастова група нямаше.
11 – 12 клас, Юноши
ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ:
ППМГ „Васил Левски“ – Смолян
ПГТТ „Христо Ботев“ – Смолян
ПГИ „Карл Маркс“ – Смолян 11– 12 клас, Девойки
ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ:
- ПГПЧЕ „Иван Вазов” – Смолян – Други заявки в тази възрастова група нямаше.
БАДМИНТОН
26.01.2017 г.във физкултурния салон на ПГИ „Карл Маркс“ – Смолян
5 – 7 клас, Момчета
ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ:
- ОУ „Юрий Гагарин” – Смолян – Други заявки в тази възрастова група нямаше.
5 – 7 клас, Момичета
ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ:
- ОУ „Юрий Гагарин” – Смолян – Други заявки в тази възрастова група нямаше.
8 – 10 клас, Юноши
ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ:
ПГТТ „Христо Ботев“ – Смолян
ОУ „Юрий Гагарин“ – Смолян
ПГИ „Карл Маркс“ – Смолян
8 – 10 клас, Девойки
ОУ „Юрий Гагарин“ – Смолян
ППМГ „Васил Левски“ – Смолян
ПГИ „Карл Маркс“ – Смолян
ШАХМАТ
27.01.2017 Г. в актовата зала на СУ „Св. Св. Кирил и Методий” – Смолян
5 – 7 клас, Момчета/Момичета
ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ:
ОУ „Проф. д-р. Асен Златаров“ – Смолян
СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – Смолян
ОУ „Стою Шишков“ – Смолян
8 – 10 клас, Юноши/Девойки
ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ:
ПГПЧЕ „Иван Вазов“ – Смолян
СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – Смолян
ПГТТ „Христо Ботев“ – Смолян
ТЕНИС НА МАСА
Проведено от 31. 01. 2017 г. до 02.02-2017 г. – Спортна зала в гр. Смолян
5 – 7 клас, Момичета
ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ:
ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Смилян
ОУ „Проф. д-р. Асен Златаров“ – Смолян
ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Арда
ОУ „Юрий Гагарин“ – Смолян
5 – 7 клас, Момчета
ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ:
ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Смилян
ОУ „Проф. д-р. Асен Златаров“ – Смолян
ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Арда
ОУ „Юрий Гагарин“ – Смолян
8 – 10 клас, Юноши
ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ:
ПГПЧЕ „Иван Вазов“ – Смолян
СПГТС „Никола Й. Вапцаров“ – Смолян
ПГТТ „Христо Ботев“ – Смолян
ОУ „Юрий Гагарин“ – Смолян
ППМГ „Васил Левски“ – Смолян
ПГ за Приложни изкуства – Смолян
СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – Смолян
12 – 12 клас, Юноши
ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ:
ППМГ „Васил Левски“ – Смолян
ПГИ „Карл Маркс“ – Смолян
ПГТТ „Христо Ботев“ – Смолян
СПГТС „Никола Й. Вапцаров“ – Смолян