От 21 януари до 28 февруари т. г. в Смолян ще се проведат Ученически игри 2012/2013 година – общински кръг в спортовете: волейбол, баскетбол, бадминтон, тенис на маса и шахмат във възрастова група V – VII клас, VIII – X клас и XI – XII клас. В турнира ще вземат участие отбори от СОУ „Св.Св.Кирил и Методий” – гр.Смолян, ОУ „Св.Св.Кирил и Методий” – с.Смилян, ОУ „Св.Св.Кирил и Методий” – с.Момчиловци, ОУ „Св.Св.Кирил и Методий” – с.Арда, ОУ „Проф.д-р Асен Златаров”, ОУ „Стою Шишков” – гр.Смолян, ОУ „Стою Шишков” – с.Търън, ОУ „Юрий Гагарин”, ОУ”Иван Вазов”, СОУ „Отец Паисий”, ПМГ „Васил Левски”, ГПЧЕ „Иван Вазов”, ОУ „Никола Й.Вапцаров” – с.Широка лъка, Професионална гимназия по икономика „Карл Маркс”, Професионална гимназия по техника и технологии „Христо Ботев”, Професионална гимназия по туризъм, Професионална гимназия по строителство „Никола Й. Вапцаров”, НУФИ. Организатор на традиционната спортна проява е община Смолян.
ГРАФИК ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА УЧЕНИЧЕСКИ ИГРИ
2012/2013 г. – общински кръг
На 21 и 22 януари 2013 г. от 14,00 часа в ПГИ „Карл Маркс” – турнир по тенис на маса – момчета V – VII клас
На 29 и 30 януари 2013 г. от 14,00 часа в ПГИ „Карл Маркс” – турнир по тенис на маса – юноши VIII – X клас
На 31 януари 2013 г. от 14,00 часа в СОУ „Св.Св.Кирил и Методий” – турнир по шахмат
От 04 до 12 февруари 2013 г. от 14,00 в Спортна зала – турнир по волейбол
04 февруари 2013 г. – 14,00 часа
1 среща ГПЧЕ „Иван Вазов” – ПГИ „Карл Маркс” – юноши XI – XII клас
2 среща ПГС „Никола Й.Вапцаров” – ПГТ – юноши XI – XII клас
3 среща ПГТ – ГПЧЕ „Иван Вазов” – юноши XI – XII клас
05 февруари 2013 г. – 14,00 часа
1 среща ПГС „Никола Й.Вапцаров” – ПГИ „Карл Маркс” – юноши XI – XII клас
2 среща ГПЧЕ „Иван Вазов” – ПГС „Никола Й.Вапцаров” – юноши XI – XII клас
3 среща ПГТ – ПГИ „Карл Маркс” – юноши XI – XII клас
07 февруари 2013 г. – 14,00 часа
1 среща ГПЧЕ „Иван Вазов” – ПГИ „Карл Маркс” – юноши VIII – X клас
2 среща ПМГ „Васил Левски” – ПГИ „Карл Маркс” – юноши VIII – X клас
3 среща ГПЧЕ „Иван Вазов” – ПМГ „Васил Левски” – юноши VIII – X клас
08 февруари 2013 г. – 14,00 часа
1 среща ОУ „Иван Вазов” – ОУ „Св.Св.Кирил и Методий”-с.Смилян – момичета V – VII клас
11 февруари 2013 г. – 14,00 часа
1 среща ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”–с.Момчиловци – ОУ „Иван Вазов – момчета V – VII клас
2 среща ОУ „Св.Св.Кирил и Методий”-с.Смилян – СОУ „Св.Св.Кирил и Методий” – момчета V – VII клас
3 среща ОУ „Иван Вазов – СОУ „Св.Св.Кирил и Методий” – момчета V – VII клас
12 февруари 2013 г. – 14,00 часа
1 среща ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”–с.Момчиловци – ОУ „Св.Св.Кирил и Методий”-с.Смилян – момчета V – VII клас
2 среща ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”–с.Момчиловци – СОУ „Св.Св.Кирил и Методий” – момчета V – VII клас
3 среща ОУ „Св.Св.Кирил и Методий”-с.Смилян – ОУ „Иван Вазов – момчета V – VII клас
На 14 февруари 2013г. от 14,00 часа в ПГИ „Карл Маркс” – турнир по бадминтон
От 18 до 28 февруари 2013 г. от 14,00 часа в Спортна зала – турнир по баскетбол
18 февруари 2013 г. – 14,00 часа
1 среща ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”–с.Момчиловци – СОУ „Отец Паисий” – момчета V – VII клас
2 среща ОУ „Стою Шишков”–Смолян – ОУ „Иван Вазов” – момчета V – VII клас
3 среща СОУ „Отец Паисий” – ОУ „Иван Вазов” – момчета V – VII клас
19 февруари 2013 г. – 14,00 часа
1 среща ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”–с.Момчиловци – ОУ „Стою Шишков”–Смолян – момчета V – VII клас
2 среща ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”–с.Момчиловци – ОУ „Иван Вазов” – момчета V – VII клас
3 среща ОУ „Стою Шишков”–Смолян – СОУ „Отец Паисий” – момчета V – VII клас
20 февруари 2013 г. – 14,00 часа
1 среща ПМГ „Васил Левски” – ГПЧЕ „Иван Вазов” – юноши VIII – X клас
2 среща ПМГ „Васил Левски” – ГПЧЕ „Иван Вазов” – девойки XI – XII клас
21 февруари 2013 г. – 14,00 часа
1 среща ГПЧЕ „Иван Вазов” – ПГТТ „Христо Ботев” – юноши XI – XII клас
2 среща ПГС „Никола Й. Вапцаров” – ПМГ „Васил Левски” – юноши XI – XII клас
3 среща ПГТ – ПГИ „Карл Маркс” – юноши XI – XII клас
22 февруари 2013 г. – 14,00 часа
1 среща ОУ „Иван Вазов” – СОУ „Отец Паисий” – момичета V – VII клас
2 среща ГПЧЕ „Иван Вазов” – ПМГ „Васил Левски” – девойки VIII – X
26 февруари 2013 г. – 14,00 часа
1 среща ГПЧЕ „Иван Вазов” – ПГИ „Карл Маркс” – юноши XI – XII клас
2 среща СОУ „Отец Паисий” – ПГС „Никола Й. Вапцаров” – юноши XI – XII клас
3 среща ПГТ – ПМГ „Васил Левски” – юноши XI – XII клас
27 февруари 2013 г. – 14,00 часа
1 среща ПГИ „Карл Маркс” – ПГТТ „Христо Ботев” – юноши XI – XII клас
2 среща СОУ „Отец Паисий” – ПМГ „Васил Левски” – юноши XI – XII клас
3 среща ГПЧЕ „Иван Вазов” – ПГТ – юноши XI – XII клас
28 февруари 2013 г. – 14,00 часа
1 среща II А – II Б – 3 и 4 място – юноши XI – XII клас
2 среща I А – I Б – 1 и 2 място – юноши XI – XII клас