Полицаите от Благоевград първи на турнир по стрелба, Смолян - трети

Отборът на ОД МВР – Благоевград спечели първото място в комплексното класиране на провелия се в Смолян Републикански турнир “Купа България” по стрелба с пистолет за служители на МВР, а отборът на ОД МВР – Смолян зае престижното трето място.

От 15 до 18 декември 2015 г. в гр. Смолян, на стрелбището на ОД МВР – Смолян, се проведе Републикански турнир “Купа България” по стрелба с пистолет за служители на МВР. Турнирът бе организиран за шеста поредна година от Спортна асоциация МВР – отдел “Център за бойна подготовка и спорт” и ОД на МВР-Смолян, съобщиха от полицията.

В надпреварата участваха общо 95 състезатели от 21 отбора от Областни и главни дирекции на МВР от цялата страна.