ФК "Палас" победи Марица(ПД) с 3:0

Отбора на ФК Палас юноша-старша вьзраст разгроми с 3:0 гостуващия Марица(ПД).

Момчета от миньорския град започнаха силно мача и до почивката резултата беше вече 3:0.

Два гола отбеляза Самидин Кесендров в 15 и 27 минута, а третото попадение беше дело на Ерол Кадии, след хубав пас на Енес Молаахмед.

Най-интересният момент в срещата беше в 80-та минута, когато най-малкият на терена Елмир Мустански дриблира трима футболисти на гостите, но удара му срещна гредата.

Пореден силен мач на отбора, като с тази победа момчетата се утвърдиха на четвърто място в зона Пловдив.

В последния кръг от полусезона ФК Палас гостува на Локомотив (ПД) на Лаута. При добър резултат и късмет в другите мачове рудоземчани може да зимуват на трето място.

Момчетата направиха рекорд, като в шестте домакински мача на полусезона записаха шест победи.