Отборът по тенис на маса Чепеларе „Амер Спортс” спечели три медала на първенството „Млад олимпиец"

Отборът по тенис на маса Чепеларе „Амер Спортс” спечели три медала на първенството  „Млад олимпиец"

Отборът на Чепеларе „Амер Спортс” по тенис на маса спечели три медала от първият кръг на първенството „Млад олимпиец” в Пловдив на 13.10.2012г.

При момчетата до 12 години Христо Христев е със златен медал и защити шампионската си титла от Държавното първенство, което се проведе през юни в Чепеларе.

Георги Губеров е втори в същата категория и със същата вицешампионска титла от Държавното първенство.

Най-добре представила се от момичетата е Красимира Ардинска, която грабна бронза и защити мястото си на почетната стълбичка.

Сред отлично представилите се за целия състезателен период са още:

Иван Губеров на 10 години – две вицешампионски титли от Държавно първенство и Първенството на малките селища; Калин Петров на 12 години – с две вицешампионски титли; Евдокия Янкова на 11 години – с два бронзови медала; Катерина Ташева 12 години – с три бронзови медала; Красимира Ардинска 11 години – с два бронзови медала; Диана Кадиева 13 години с бронзов медал; Симона Христева 8 години шампионка в Държавното отборно първенство; Едуард Негалов 16 години – шампион на двойки за юноши.