ФК „Мадан” с победа в контролен мач

На стадиона в кв. Батанци се изигра първата контролна среща за ФК „Мадан" вчера . В проверката от проведената среща, по-силни и подготвени се оказаха маданчани, които успяха да преборят колегите си от ФК „Свети Влас” с 3:1. В началото на двубоя , доминиращи бяха гостите, които успяха рано да открият резултат, като издебнаха невнимание в домакинската отбрана и отбелязаха гол . Ответна контра пък изведе Бисер Базеников на позиция и той с прехвърлящ диагонален и точен удар изравни резултата. След почивката, второто попадение за маданчани, изработи Денислав Алендаров, който насочи топката във вратата за 2:1. Само десет минути по-късно Денис Овчаров с далечен изстрел направи безпомощен вратаря на „Св. Влас” и осигури крайното 3:1, с което спечелиха в своята първа контрола, преди началото на сезона.