Младежи от ГЕРБ в Девин организираха спортен празник

На 20-ти и 21-ви юли МГЕРБ- Девин организира спортен празник под мотото: „Да заредим със спортен дух приятелите си поне за един ден”. В надпреварите участваха над 20 младежи на възраст от 18 до 25 години. Мероприятието започна с турнир по билярд и състезание на джаги. Финалния кръг се проведе в четвъртък, като бяха излъчени победители в двете категории. Победител в турнира по билярд стана Веско Арнаудов, второ място зае Владимир Александров, трето – Любомир Кисимдаров. На масата с джаги първо място бе отредено на Рачо Бадев, второ – на Слави Цветков, трето – на Валентин Симов. Всички участници получиха наръчници за пътуване в Европа от кампанията на МГЕРБ, спортни тениски с логото на ПП ГЕРБ и град Девин ,а най-добрите си тръгнаха с купи и медали. Спортната инициатива ще продължи и другата седмица с турнир по тенис на маса.