Шест медала за мадански състезатели от две надпревари

Шест медала за мадански състезатели от  две надпревари

В събота на провелия се областния турнир по плуване в Смолян Филип Чукаров безапелационно спечели 2 сребърни и 1 бронзов медал в дисциплините – „гръб“ , „крол“ и „бруст“, а малката му сестричка Елина се класира на 4-то място в стиловете „гръб“ и „крол“. Още на следващия ден двамата взеха участие и в национално първенство по карате -киокушин за деца до 12г. и кадети и кадетки в Пазарджик. В надпреварата Филип Чукаров, остана без конкуренция и с лекота завоюва златото и стана шампион при кадетите в стил-КАТА. В стил-КУМИТЕ, също не остана без награда и спечели бронзов медал. Елина, също показа отлични умения в каратето при децата и попълни колекцията си от медали с още един от бронз. Другият състезател от Мадан в първенството – Билял Карахасанов също спечели бронзов медал.