Свободни работни места, предложението днес!

AMER SPORTS – BULGARIA търси да назначи СПЕЦИАЛИСТ “ПОДБОР И РАЗВИТИЕ НА ПЕРСОНАЛА”

Основни задължения:

-Създава канали за подбор на персонал;

-Проучва и анализира пазара на труда;

-Създава база данни на всички кандидати за работа, както и на настоящите работници и служители, с цел бърз и лесен достъп до подходящи профили;

-Отговаря за цялостния процес по набиране на персонал – подбор, интервю, назначаване, запознаване с историята на фирмата и вътрешните документи, правила и процедури;

-Представлява фирмата пред държавни и частни институции на регионално и национално ниво, като: общински структури, Бюра по труда, техникуми, университети и други с цел сътрудничество и подкрепа при реализиране на различни програми и кампании;

-Проучва нуждите за обучения (езикови и технически) и организира такива;

-Генерира и внедрява идеи за привличане и мотивиране на персонала;

-Контактува с местни и национални медии относно представянето и промотирането на фирмата;

-Ръководи проекти за развитие на човешките ресурси, включително и такива по европейски програми;

-Подпомага колегите в отдела в текущата работа по обработка на личните досиета на персонала, обработка на документи за отсъствия и по изготвяне на заплати;

Изисквания към кандидата:

-Висше образование – предимство е икономическа специалност;

-Отлична компютърна грамотност – Microsoft office (Excel, Word, Power Point), Outlook, Internet;

-Добро владеене на английски език – писмено и говоримо;

-Опит на подобна позиция;

-Аналитични и организационни умения;

-Много добри комуникационни и презентационни умения;

Ние предлагаме:

-Добро възнаграждение;

-Осигурен безплатен транспорт;

-Безплатно столово хранене;

-Други социални придобивки;

-Фирмени активности и мероприятия – спортни празници, коледно парти и др;

-Дългосрочна работа в международна компания сред екип от професионалисти;

-Възможности за професионално развитие;

Вирни се горе