Граничарите спечелиха купата на 101-и алпийски батальон

Завърши благотворителният турнир по футбол за Купата на 101 алпийски батальон. В турнира се включиха 6 отбора от град Смолян. Турнира активно беше подпомогнат от зоналният съвет на Българският футболен съюз в лицето на Георги Чешмеджиев, който осигури съдиите за срещите.След много интересни срещи изпълнени с обрати и драматизъм първото място спечели отбора на Регионален служба " Гранична полиция " който на финала победи с дузпи отбора на Пожарна безопасност и защита на населението. Трето място зае отбора на 3 алпийска рота от 101 алпийски батальон.

Със събраните средства от благотворителният турнир ще бъдат закупени лакомства за всяко дете от дневен център за деца с увреждания " Звънче ".

На 01.06.2012г. – по повод международният ден на детето Командира на 101 алпийски батальон и капитаните на отборите участници ще връчат закупените учебни помагала, играчки и оборудване на директора на дневен Център за деца с увреждания " Звънче " град Смолян.